tło

O naszej firmie

Nasza Firma Auto Naprawa Gorgosz posiada kilkudziesięcioletnią tradycję na rynku. W 1967 roku warsztat mechaniki samochodowej założył Karol Gorgosz.

Od początku celem nadrzędnym naszej działalności jest zdobywanie i poszerzanie grona zadowolonych klientów. Za wysoki standard świadczonych usług odpowiadają wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Starając się jak najlepiej sprostać stawianym oczekiwaniom naszych klientów stale unowocześniamy zaplecze techniczne Firmy, jak i podnosimy umiejętności naszych pracowników poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach. Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem do diagnostyki, jak i napraw pojazdów. Permanentnie poszerzamy zakres świadczonych usług, który umożliwiłby naszym klientom kompleksowe naprawy w jednym miejscu.

W naszym przypadku kilkudziesięcioletnia pasja znalazła swoje odzwierciedlenie w zadowoleniu z pracy. Dlatego chętnie poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby, aby nasza współpraca zawsze zaowocowała obustronną satysfakcją. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno osoby fizyczne, jak i firmy. Dla klientów indywidualnych i firm przygotowaliśmy sezonowe promocje. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania drogą mailową bądź telefoniczną.

nasz zakład